Aktuální anketa:Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR finančně podpořilo pořízení nového "bezbariérového" vozidla

Charita Zábřeh realizuje projekt číslo EDS: 113D31200 7302 Pořízení speciálně upraveného vozidla pro přepravu klientů denního stacionáře Domovinka, který byl finančně podpořen z prostředků MPSV ČR v rámci programu 113 310 Rozvoj a obnova materiálně-technické základny sociálních služeb.

Cílem projektu je pořídit bezbariérové, v dispozici vnitřního prostoru i využití variabilní vozidlo, které umožní přepravu lidí se sníženou schopností pohybu a handicapovaných. Klientů na invalidním vozíku tak, že je bude možné přepravovat bez přesazování na sedadla v zadní části vozidla za pomocí nájezdu rampou a speciálního kotvení pásů. Dále seniorů se sníženou schopností pohybu, kterým se jinak špatně do automobilu nastupuje, na předním sedadle spolujezdce, které bude osazeno otočnou a z vozidla částečně výsuvnou sedačkou s opěrkou pro nohy a ruce.

Podobné svozové a přepravní vozidlo již naše organizace vlastní, je však v provozu již 15 let a s nájezdem téměř 380.000 km je už za horizontem své životnosti. Další opravy jsou již neekonomické a tak jej letos potřebujeme nahradit.

Ilustrační foto:
Ilustrační foto

Ukončená výběrová řízení na dodavatele:
„Charita Zábřeh – pořízení speciálního automobilu pro převoz handicapovaných“
“ je zakázka na dodávku nového automobilu s přestavbou pro převoz klientů na invalidním vozíku a seniorů se sníženou schopností pohybu dle přiložené zadávací dokumentace.


 

Charita

Charita Zábřeh
Žižkova 15
789 01 Zábřeh
tel.: 583 412 587


Vyhledej na webu:


Projekt cestovatelé

Rychlé odkazy
Tříkrálová sbírka
Výroční zpráva
Ples Charity

Aktuality
Připravované akce
Tiskové zprávy

Chtěli jste vědět
Otázky a odpovědi
Zeptejte se nás

Charita Zábřeh
na mapě
Charita Zábřeh na mapě
Charita Zábřeh na mapě ČR